Tue June 28, 2022   |   سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱        
 •  
    سامانه پرداخت عوارض خودرو
   
    نوار هدایتگر پرداخت عوارض  
   
    به سامانه پرداخت عوارض خودرو شهرداری همدان خوش آمدید  
    شهرداری همدان در راستای توسعه خدمات غیرحضوری و کاهش سفرهای شهری و نیز به منظور تسهیل در امر پرداخت عوارض، امکان پرداخت عوارض خودرو را برای کلیه شهروندان از طریق این درگاه فراهم نموده است.

   
    لطفا پیش از آغاز فرآیند پرداخت به نکات ذیل توجه فرمایید:  
    »  به استناد تبصره 6 ماده 42 از فصل نهم قانون ماليات بر ارزش افزوده مبناي محاسبه مبلغ عوارض ساليانه خودروهاي سواري توليد داخل، قيمت فروش كارخانه و براي خودروهاي وارداتي، مجموع ارزش گمركي و حقوق ورودي مي باشد، که همه ساله براساس آخرين مدل خودروها توسط سازمان امور مالياتي كشور به شهرداري ها ابلاغ مي گردد.

  »  به استناد بند(و) ماده (46) قانون ماليات بر ارزش افزوده، پرداخت عوارض ساليانه پس از موعد مقرر به ازاي هر ماه تأخير موجب تعلق جريمه اي معادل 2 درصد مي شود.

  »  به منظور شروع فرايند پرداخت اينترنتي موارد درخواستي فرم را تکميل نماييد. به منظور دريافت اطلاعات ادامه فرايند از طريق پيامک مي بايست شماره همراه و پست الکترونيکي معتبر وارد نماييد، در غير اينصورت امکان دريافت اين اطلاعات را نخواهيد داشت.

  »  در صورتی که با پیغام عدم شناسایی مشخصات مواجه شدید با در دست داشتن مدارک شناسایی خودرو (سند، کارت خودرو، رسید آخرین پرداخت و ...) به یکی از دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهر مراجعه نمایید.
   
       
   
    فهرست دفاتر پیشخوان دولت استان همدان نوار هدایتگر پرداخت عوارض
  نوار هدایتگر پرداخت عوارض    
   
       


 
    شرایط و الزامات   |   نکات امنیتی   |   حریم خصوصی   |   تماس با ما
  Hamedan.ir © 2005 - 2022   کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد.